- Datum přijetí:
- 27.04.2022 14.39
- Titulek:
- Veřejné osvětlení
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- Dobrý den, prosím o opravu.Jiz dlouhou dobu nesvítí lampa
- Adresa:
- Nadlesí ev. č. 12, Loket, 357 31, Sokolov
- GPS:
- 50.1583667N, 12.7536257E
Reakce radnice
- Odpověď:
- předáno správci VO