Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
okrasné keře
Číslo hlášení:
426-2022
Datum přijetí:
13.03.2022 10.27
Titulek:
okrasné keře
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Stačí foto
Adresa:
Loket, Sokolov
GPS:
50.1902955N, 12.7437953E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
31.03.2022
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket