Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
poškozená cesta
Číslo hlášení:
422-2022
Datum přijetí:
08.03.2022 18.14
Titulek:
poškozená cesta
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
na cestě pod terasou Hotelu Bílého koně je vymletá boční zídka a hrozí sesunutí cesty.
Adresa:
Loket, Sokolov
GPS:
50.1851805N, 12.7540413E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket