Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Dětské hřiště Sportovní ul.
Číslo hlášení:
421-2022
Datum přijetí:
01.03.2022 08.27
Titulek:
Dětské hřiště Sportovní ul.
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Děravý plech na skluzavce, chybějící prkno na kolotoči
Adresa:
Loket, Sokolov
GPS:
50.1917655N, 12.7426932E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
31.03.2022
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket