Číslo hlášení:
413-2022
Datum přijetí:
04.01.2022 12.51
Titulek:
Sadová ulice
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
LVO číslo 5-58 a LVO 5-59 nesvítí trvale a nepravidelně zhasínají a rozsvěcují se, dále u LVO je rozbitý kryt jističů.
Adresa:
Sadová, Loket, Sokolov
GPS:
50.1930832N, 12.7481056E

Reakce radnice

Dne:
06.01.2022
Odpověď:
předáno správci VO
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket