Číslo hlášení:
412-2022
Datum přijetí:
02.01.2022 11.35
Titulek:
Padlý strom nad stezkou
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Dobrý den, nad stezkou mezi vyhlídkami je vyvrácený strom nebezpečně zavěšený. Hrozí jeho náhlé uvolnění na stezku. Šikovný člověk s pilou to vyřeší snadno. Děkuji. Souřadnice: 50.1835012N, 12.7515160E
Adresa:
Loket, Sokolov
GPS:
50.183457N, 12.7521988E

Reakce radnice

Dne:
06.01.2022
Odpověď:
předáno LML
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket