Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
pouliční lampa
Číslo hlášení:
410-2021
Datum přijetí:
15.12.2021 07.19
Titulek:
pouliční lampa
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
nesvítí pouliční lampa
Adresa:
Nadlesí ev. č. 12, Loket, 357 31, Sokolov
GPS:
50.1583878N, 12.753639E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
06.01.2022
Odpověď:
předáno správci VO
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket