Číslo hlášení:
409-2021
Datum přijetí:
14.12.2021 18.59
Titulek:
Osvětlení morového sloupu
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Závada na osvětlení morového sloupu na náměstí
Adresa:
T. G. Masaryka, Loket, Sokolov
GPS:
50.1859567N, 12.7540085E

Reakce radnice

Dne:
06.01.2022
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket