Číslo hlášení:
408-2021
Datum přijetí:
13.12.2021 20.58
Titulek:
Veřejné osvětleni
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Dobrý den, stále nesvítí pouliční lampa v Revoluční,prosím o nápravu. Děkuji
Adresa:
Revoluční 644, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1844208N, 12.759758E

Reakce radnice

Dne:
06.01.2022
Odpověď:
předáno správci VO
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket