Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
vypadlé dlažební kostky - pěší zóna
Číslo hlášení:
403-2021
Datum přijetí:
24.11.2021 00.11
Titulek:
vypadlé dlažební kostky - pěší zóna
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Před T.G.M. 133 dlouhodobě vypadlé dlažební kostky. Nežádoucí je jak díra, tak povalujíccí se kostky. Je to tu již snad rok.
Adresa:
T. G. Masaryka 133/9, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1872854N, 12.7559028E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
06.01.2022
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket