Číslo hlášení:
402-2021
Datum přijetí:
10.11.2021 10.58
Titulek:
Poškozené schody.
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Ani dva týdny nestačí na opravu poškozených schodů. Chůze po nich hrozí úrazem. Zvláštní přístup.
Adresa:
Zahradní 287/13, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1850665N, 12.7535264E

Reakce radnice

Dne:
10.11.2021
Odpověď:
předáno TSL, nové palisády na opravu budou dodány nejdříve 18.11.2021, oprava bude realizována neprodleně po dodání nedostatkového materiálu.
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket