Číslo hlášení:
401-2021
Datum přijetí:
02.11.2021 08.57
Titulek:
Sportovní 552
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Nesvítí lampa VO u vchodu č. p. 552 ve Sportovní ul.
Adresa:
Sportovní 552, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.191585N, 12.7410665E

Reakce radnice

Dne:
04.11.2021
Odpověď:
předáno správci VO
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket