Číslo hlášení:
400-2021
Datum přijetí:
25.10.2021 10.00
Titulek:
Poškozené schody.
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Schody od Robičské věže do Zahradní jsou ve spodní části místy vylámané. Hrozí úraz.
Adresa:
Zahradní 287/13, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1850665N, 12.7535478E

Reakce radnice

Dne:
04.11.2021
Odpověď:
předáno TSL k opravě
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket