Číslo hlášení:
399-2021
Datum přijetí:
21.10.2021 10.30
Titulek:
Spadlý strom
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Na příjezdové cestě na ulici Nad Hájovnou spadl strom a ohrožuje chodce i vozidla
Adresa:
Nad Hájovnou, Loket, Sokolov
GPS:
50.1886284N, 12.737873E

Reakce radnice

Dne:
04.11.2021
Odpověď:
předáno LML
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket