Číslo hlášení:
398-2021
Datum přijetí:
11.10.2021 11.12
Titulek:
Nepořádek u Supího potoka
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Nepořádek v Supím potoce pod silnicí vedoucí k čerpací stanici
Adresa:
Sokolovská, Loket, Sokolov
GPS:
50.1878595N, 12.746381E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket