Číslo hlášení:
397-2021
Datum přijetí:
11.10.2021 11.04
Titulek:
Spadané listí
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Na schodech z ulice ČSA do Nádražní je spousta listí. Může to být nebezpečné.
Adresa:
Československé armády 573, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1905868N, 12.7538607E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket