Číslo hlášení:
396-2021
Datum přijetí:
06.10.2021 07.39
Titulek:
lampy
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
ve Sportovní ulici nesvítí 2 lampy
Adresa:
Sportovní 550, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1914206N, 12.7416442E

Reakce radnice

Dne:
04.11.2021
Odpověď:
předáno správci VO
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket