Číslo hlášení:
394-2021
Datum přijetí:
29.09.2021 07.23
Titulek:
V Tovární nesvítí 2 lampy
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Dobrý den, již několik týdnů nesvítí v Tovární ulici 2 lampy- před ČP.246/3 a 357/1.
Adresa:
Tovární, Loket, Sokolov
GPS:
50.1901139N, 12.7648259E

Reakce radnice

Dne:
04.11.2021
Odpověď:
předáno správci VO
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket