Číslo hlášení:
393-2021
Datum přijetí:
24.09.2021 07.41
Titulek:
osvětlení
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Na budově č.p. 609 na parkovišti Sportovní nesvítí lampa. Je to na konci cesty mezi ul. Sportovní č.p. 545 a parkovištěm. A protože je lampa na budově soukromého vlastníka, tak případně zajistit osvětlení lampou.
Adresa:
Sportovní 609, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.19208N, 12.7416907E

Reakce radnice

Dne:
04.11.2021
Odpověď:
předáno správci VO
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket