Číslo hlášení:
392-2021
Datum přijetí:
31.08.2021 22.33
Titulek:
Veřejné osvětlení ulice Sportovní
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Nesvítí 3 lampy veřejného osvětlení.
Adresa:
Sportovní 434/34, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1903577N, 12.7467992E

Reakce radnice

Dne:
15.09.2021
Odpověď:
předáno správci VO
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket