Číslo hlášení:
391-2021
Datum přijetí:
31.08.2021 11.03
Titulek:
Keře v křižovatce, stálý problém.
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Vzrostlé keře v křižovatce Rooseveltova x Zahradní brání bezpečnému výhledu. Koncem července byly zastřiženy doslova o pár centimetrů. Od té doby značně vzrostly. Je to opravdu tak velký problém pro TSL? Upravit zeleň tak aby byl v křižovatce bezpečný rozhled snad není nijak složitý úkol. Je to ze strany TSL a města neschopnost, neochota nebo snad ignorace?
Adresa:
Zahradní, Loket, Sokolov
GPS:
50.188934N, 12.7581827E

Reakce radnice

Dne:
15.09.2021
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket