Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Vadná lampa VO
Číslo hlášení:
389-2021
Datum přijetí:
12.08.2021 22.16
Titulek:
Vadná lampa VO
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Nesvítí lampa VO č. 7-03
Adresa:
Československé armády 373/13, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1910214N, 12.7543234E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
15.09.2021
Odpověď:
předáno správci VO
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket