Číslo hlášení:
388-2021
Datum přijetí:
20.07.2021 10.12
Titulek:
Keře v křižovatce, stálý problém.
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Vzrostlé keře v křižovatce Zahradní x Rooseveltova brání rozhledu. Je to trvalý problém. Hlavně že se stříhají minikeře v Nádražní.
Adresa:
Zahradní, Loket, Sokolov
GPS:
50.1889684N, 12.7581827E

Reakce radnice

Dne:
15.09.2021
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket