Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Vyčištění nádrží v Tovární ulici
Číslo hlášení:
387-2021
Datum přijetí:
19.07.2021 21.11
Titulek:
Vyčištění nádrží v Tovární ulici
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Prosím o vyčištění nádrží na sediment lesního potoka v Tovární ulici u budov 196 a 209/47.
Adresa:
Tovární 196, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1884601N, 12.7651108E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
15.09.2021
Odpověď:
předáno TSL
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket