Číslo hlášení:
383-2021
Datum přijetí:
25.06.2021 00.44
Titulek:
nesvítí lampa VO
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
již min. 3 noc nesvítí lampa VO za zadním vchodem č.p. 527 u parkovacích míst
Adresa:
Mírová 528, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1922174N, 12.7499322E

Reakce radnice

Dne:
15.09.2021
Odpověď:
předáno správci VO
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket