Číslo hlášení:
379-2021
Datum přijetí:
16.06.2021 10.24
Titulek:
Výmol na silnici
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Prohlubující se výmol na silnici před tělocvičnou ČSA
Adresa:
Československé armády 238/22, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1910632N, 12.7547974E

Reakce radnice

Dne:
15.09.2021
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket