Číslo hlášení:
378-2021
Datum přijetí:
15.06.2021 22.22
Titulek:
Cyklostezka Loket-Sokolov
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Dobrý den,je možné zajistit posekání trávy podél cyklostezky z Lokte na Sokolov? Jedná se hlavně o úsek Loket-Staré Sedlo,dál na Sokolov je to v pořádku.
Adresa:
Loket, Sokolov
GPS:
50.1941712N, 12.7405997E

Reakce radnice

Dne:
17.06.2021
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket