Číslo hlášení:
377-2021
Datum přijetí:
14.06.2021 20.40
Titulek:
Porost zasahující do chodníku
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Porost zasahující do chodníku, schody z Nádražní na ČSA. Celkově by to zde chtělo uklidit a prosekat
Adresa:
Loket, Sokolov
GPS:
50.1905182N, 12.7537566E

Reakce radnice

Dne:
17.06.2021
Odpověď:
předáno TSL
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket