Číslo hlášení:
376-2021
Datum přijetí:
14.06.2021 20.37
Titulek:
Neuklizená tráva po sekání
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Neuklizená tráva po sekání na cyklostezce v Nádražní
Adresa:
Nádražní, Loket, Sokolov
GPS:
50.1888768N, 12.755281E

Reakce radnice

Dne:
17.06.2021
Odpověď:
předáno TSL
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket