Číslo hlášení:
374-2021
Datum přijetí:
09.06.2021 08.47
Titulek:
Údržba cest a krajnic v katastru města.
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Prosím o sekání krajnic na cyklostezce a silnici ke hřbitovu kolem bývalého koupaliště.
Adresa:
Loket, Sokolov
GPS:
50.194392N, 12.7414671E

Reakce radnice

Dne:
17.06.2021
Odpověď:
předáno Loketským městským lesům
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket