Číslo hlášení:
373-2021
Datum přijetí:
21.05.2021 11.24
Titulek:
Vysoká tráva
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Vysoká tráva podél chodniku v ul. ČSA
Adresa:
Československé armády 433/24, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.191033N, 12.7540467E

Reakce radnice

Dne:
17.06.2021
Odpověď:
předáno TSL
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket