Číslo hlášení:
372-2021
Datum přijetí:
21.05.2021 11.23
Titulek:
Likvidace plevele
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Plevel prorůstající skrz chodník u tělocvičny v ul. ČSA
Adresa:
Československé armády 453/30, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1911547N, 12.7545799E

Reakce radnice

Dne:
17.06.2021
Odpověď:
předáno TSL
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket