Číslo hlášení:
369-2021
Datum přijetí:
17.05.2021 08.11
Titulek:
Opomíjená úprava pozemku města
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Dobrý den, ráda bych upozornila na opomíjenou úpravu pozemku před domem, který patří do majetku města a bohužel se jen jednou se stalo, že bylo posekáno. Je to poměrně velký kus pozemku, který sekám léta na vlastní náklady, ale již nebudu, protože si z tohoto místa okolní sousedé a příchozí "pejskaři" udělali plácek na venčení psů. Žádám tímto o pravidelné sekání trávy, jak je zvykem na jiných prostranstvích patřící městu. Děkujeme.
Adresa:
Nad Hájovnou 626, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.187589N, 12.741922E

Reakce radnice

Dne:
17.06.2021
Odpověď:
předáno TSL
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket