Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
překážky v cestě
Číslo hlášení:
361-2021
Datum přijetí:
10.03.2021 12.32
Titulek:
překážky v cestě
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
stále popelnice v ceste
Adresa:
Kostelní 72/7, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1868389N, 12.754846E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket