Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Bliká lampa VO
Číslo hlášení:
346-2021
Datum přijetí:
25.01.2021 21.24
Titulek:
Bliká lampa VO
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Bliká lampa VO č.4-43, Hradní 277
Adresa:
Hradní 277/8, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1863031N, 12.7514825E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
26.01.2021
Odpověď:
Předáno TSL
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket