Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Chybí zimní posyp na chodnících.
Číslo hlášení:
337-2021
Datum přijetí:
11.01.2021 10.15
Titulek:
Chybí zimní posyp na chodnících.
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Ve Sportovní ulici byly chodníky pouze uhlazeny a neposypány. Povrch chodníků klouže, prosím o posyp.
Adresa:
Sportovní, Loket, Sokolov
GPS:
50.1912036N, 12.743055E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
11.01.2021
Odpověď:
předáno TSL
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket