- Datum přijetí:
- 18.05.2020 11.56
- Kategorie:
- Závady na majetku města
- Popis:
- Kdy dojde k sekání trávy v ulici Rooseveltova a veřejného prostranství před domy 310/14 a 310/16? Děkuji za odpověď.
- Adresa:
- Rooseveltova ev. č. 132, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1910635N, 12.7627532E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
věc byla předána k vyřešení na TSL. Děkujeme za upozornění.
S pozdravem
Novák Josef (18.05.2020 - 12:42 h)
Dobrý den,
kontrolou dne 21. a 25.05.2020 bylo zjištěno , že seč před 310/16 byla provedena (u 310/14 svépomocí), ale zatím ne v ulici jako takové.
S pozdravem
Novák Josef (25.05.2020 - 07:10 h)
Kontrolou 27.05.2020 bylo dokončeno i při okrajích komunikace , zbývalo tak 1/3, ostatní si provedli občané sami. Jinak vlastně vyřešeno.
Novák Josef (08.06.2020 - 06:46 h)