- Datum přijetí:
- 30.04.2020 10.09
- Titulek:
- Tak jako každý rok.
- Kategorie:
- Závady na komunikacích
- Popis:
- Neupravené přerostlé keře ve špatně přehledné křižovatce Zahradní Rooseveltova. Proč to nejde včas.
- Adresa:
- Rooseveltova, Loket
- GPS:
- 50.1889423N, 12.7581988E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
věc byla předána k vyřešení na TSL. Děkujeme za upozornění.
S pozdravem
Novák Josef (30.04.2020 - 10:15 h)
Provedeno dne 04.05.2020.
S pozdravem
Novák Josef (18.05.2020 - 13:27 h)