- Datum přijetí:
- 20.04.2020 22.02
- Kategorie:
- Závady na komunikacích
- Popis:
- Chtel bych nahlasit propadlou dlazbu u kanalu pri vjezdu na parkoviste v Zahradni ulici u domu c.p 21 a 600
- GPS:
- 50.1851135N, 12.7553421E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
závada byla předána k opravě dne 21.04.2020 v 08:30 h včetně zaslání fotodokumentace (jedná se o dvě místa). Děkujeme za upozornění a věřím, že bude vyřešeno.
S pozdravem - Novák Josef
Dobrý den,
ve dnech 22. - 23.04.2020 byla provedena oprava u obou případů - propadlin. Tímto děkuji fi ELESTA Loket s.r.o. za urychlenou opravu.
S pozdravem - Novák Josef - 23.04.2020 v 10:48 h