- Datum přijetí:
- 11.03.2020 06.57
- Kategorie:
- Závady na majetku města
- Popis:
- Prosím o vyčištění kanálu,který se nachází pod železničním mostem ve směru od Epiagu na Slavkov.Pri dešti neodtéká kanál a drží se na vozovce voda.Je to velmi nebezpečné když do této kaluže vjede auto.
- GPS:
- 50.186249N, 12.7586673E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
závada byla předána na KSÚS KK Sokolov dne 11.03.2020 v 09:57 h. Bylo zároveň provedeno foto a zasláno na uvedenou organizaci. Děkujeme za upozornění.
S pozdravem - Novák Josef