- Datum přijetí:
- 06.02.2020 20.58
- Titulek:
- Nesvítící lampa VO
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- Lampa přestala svítit, nachází se přímo u chodníku, vedle autobusové zastávky
- Adresa:
- Československé armády, Loket
- GPS:
- 50.1920457N, 12.7529819E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
závada byla předána na TS Loket s.r.o. dne 11.02.2020 v 07:25 h.
Jinak závady na VO můžete hlásit přímo na Technické služby Loket, riha@tsloket.cz nebo na telefon +420 608 248 247 na pana Bc. Říhu Romana.
S pozdravem
Novák Josef