- Datum přijetí:
- 24.01.2020 11.29
- Titulek:
- Oprava panelové cesty
- Kategorie:
- Závady na komunikacích
- Popis:
- Díry v povrchu panelové cesty ve ulici Sportovní.Jedná se o slepou cestu vedoucí v domu Sportovní 374/28. Nejedná se jen o díry v cestě, ale i panely nejsou položeny v jedné rovině. Nešel byl položit asfaltový povrch?
- GPS:
- 50.1908677N, 12.7419178E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den paní Krejčová,
děkujeme za námět a za upozornění.
O této komunikaci víme, Vše připomínka bude předána na vedení města Loket (ML). Protože se jedná o větší opravu, bude nutné to celé zhodnotit, dát návrhy apod.
Ale myslím si, že nemá cenu tuto místní komunikaci (MK) lokálně opravovat a proto zkusím dát i návrh na vedení ML i dle Vašeho návrhu.
Panely v této části jsou už vlastně dožité a proto jejich povrch je narušen a místy vydrolené (hlavně na začátku za protínajícím chodníkem se schody ze Sportovní na Sokolovskou).
Tímto prosíme o strpení a věříme, že se nějaké řešení najde.
S pozdravem - Novák Josef (24.01.2020 14:07 h)