- Datum přijetí:
- 05.01.2020 22.49
- Titulek:
- Nefungující lampa
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- U zadního vchodu panelového domu 526 v Mírové ulici je nefunkční lampa.
- Adresa:
- Mírová 526, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1923089N, 12.7503109E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
dne 06.01.2020 v 06:34 h byla Vámi HZ přeposláno na správce VO a na Technické služby Loket s.r.o. (riha@tsloket.cz , tel.: +421 608 248 247) k vyřízení. Příště se můžete rovnou obrátit na TS Loket s.r.o. (kontakty uvedeny i na stránkách města Loket).
S pozdravem
Novák Josef (06.01.2020 v 09:43 h)