Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
blikající VO na Kostelní 80
Číslo hlášení:
363-2021
Datum přijetí:
24.03.2021 00.05
Titulek:
blikající VO na Kostelní 80
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Blikající veřejné osvětlení na domu Kostelní 80
Adresa:
Kostelní 81/25, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1870793N, 12.755707E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
31.03.2022
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket