Číslo hlášení:
360-2021
Datum přijetí:
23.02.2021 16.58
Titulek:
Vyčnívající šrouby na dětském hřišti ve sportovní ulici na kruhové lavici okolo stromu
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Na dětském hřišti je vytržené prkno a vyčnívají 2 šrouby.
Adresa:
Sportovní, Loket, Sokolov
GPS:
50.1920342N, 12.7430763E

Reakce radnice

Dne:
15.03.2021
Odpověď:
předáno TSL
Stav:
Předáno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket