Číslo hlášení:
358-2021
Datum přijetí:
14.02.2021 00.58
Titulek:
Nesvítí lampa VO
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Opět nefunguje lampa VO č.2-158, Sobotova ul. 5
Adresa:
Sobotova 5/3, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1865941N, 12.7526368E

Reakce radnice

Dne:
15.02.2021
Odpověď:
Předáno TSL a správci VO
Stav:
Předáno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket