Číslo hlášení:
357-2021
Datum přijetí:
12.02.2021 08.42
Titulek:
3 měsíce nevyvážený odpadkový koš
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Na Tyršově Náměstí (viz. přiložený obrazek) používáme především my pejskaři odpadkový koš (snažíme si uklízet po svých pejscích). Bohužel bychom potřebovali pomoci a zajistit pravidelnější vývoj odpadkového koše (ten už začíná přetékat). Děkuji Bucifal
Adresa:
T. G. Masaryka 97/37, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1858153N, 12.75542E

Reakce radnice

Dne:
12.02.2021
Odpověď:
předáno TSL
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket