Číslo hlášení:
354-2021
Datum přijetí:
08.02.2021 11.28
Titulek:
zasypaný chodník
Kategorie:
Neuklizený sníh
Popis:
Neuklizený sníh ul. ČSA min. v rozmezí od tělocvičny k autobusové zastávce
Adresa:
Československé armády 238/22, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1909055N, 12.7547119E

Reakce radnice

Dne:
08.02.2021
Odpověď:
předáno TSL komunikace byla kontrolována v 9:00 a byla uklizena, že došlo k zahrnutí údržbou Krajské zprávy a že úklid bude proveden znovu
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket