Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Nefunkční veřejné osvětlení-Lampa
Číslo hlášení:
353-2021
Datum přijetí:
08.02.2021 10.25
Titulek:
Nefunkční veřejné osvětlení-Lampa
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Dobrý den, rád bych nahlásil nefunkční veřejné osvětlení,konkrétně jde o nefunkční poslední lampu na Sokolovské ulici směr Staré Sedlo. Adresa je Sokolovské 606.Děkuji.
Adresa:
Sokolovská 599, Loket, 357 33, Sokolov
GPS:
50.1900394N, 12.7383156E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
08.02.2021
Odpověď:
předáno TSL
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket