Číslo hlášení:
351-2021
Datum přijetí:
07.02.2021 00.46
Titulek:
Zimní údržba neprobíhá?
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Je 0:35. Průhon, ani kopec do lokality Nad Hájovnou nesjízdný. Pokud vím, tyto dvě místa, kvůli bezpečnosti, byla v nejvyšší prioritě. My jsme rezignovali na zimní údržbu nebo šetříme peníze? Minimálně hodinu už nesněží. Patrik Stangar
Adresa:
Loket, Sokolov
GPS:
50.1890577N, 12.7453671E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket